Astenblick Apartment woonkamer gezelligheid luxe warmte

Wandelen

Wandelen

Sauerland is erg populair onder zowel fanatieke als recreatieve wandelaars. Het appartement ligt in een prachtige omgeving. Starten kan vanuit de voordeur of het nu gaat om een korte vrij eenvoudige of lange wandeling.

Kahler Asten-Trail – Wandelen naar de hoogste berg van Sauerland

Het Kahler Asten-Trail heeft een lengte van +/- 9 km en is zeker ook geschikt voor onervaren wandelaars. De wandelroute begint aan de Kurweg. Bij het dalstation van de skilift Nordhang, na 2,5 kilometer, heb je de mogelijkheid voor een eerste korte pauze in de noordelijke snack. Vervolgens leidt het tot een opmerkelijke hoogte van 842 NN in de Kahler-Asten-Steig. Zodra je het hoogtepunt van deze wandeling bereikt hebt, kun je alweer even uitrusten nabij het informatiecentrum en restaurant  Dan is het terug naar de middeleeuwse stadswallen, die deel uitmaken van de provincie Wittgenstein. Je steekt het sparrenbos over en verlaat het bij de Sahnehang skilift. In het laatste deel van de wandeling volgt u de snelweg terug naar Altastenberg.

Hieronder een aantal handige links voor andere leuke wandelingen.

Veel plezier!

Schuiven naar boven