Astenblick Apartment woonkamer gezelligheid luxe warmte

Direct boeken? Klik hier

Welkom bij Astenblick Apartments in Altastenberg-Winterberg!

Geniet van een ontspannen vakantie in het prachtige Winterberg, met een verblijf in ons moderne en comfortabele appartement voor maximaal 4 personen. Of je nu komt voor de sneeuw in de winter, de mooie wandelingen in de zomer, of gewoon wilt genieten van de rust en natuur, ons appartement biedt alles wat je nodig hebt voor een perfect verblijf.

Over Astenblick Apartments

Ons appartement is van alle gemakken voorzien en ligt op een ideale locatie in Altastenberg, vlakbij Winterberg. De ruime woonkamer met gezellige zithoek, volledig uitgeruste keuken en ruime, comfortabele slaapkamers zorgen ervoor dat je je meteen thuis voelt. Vanuit het appartement heb je een prachtig uitzicht op de omliggende bergen, wat de vakantie nog specialer maakt.

Voorzieningen

  • Maximaal 4 personen: Het appartement beschikt over twee ruime slaapkamers, perfect voor gezinnen of kleine groepen.
  • Volledig ingerichte keuken: Bereid eigen maaltijden met alle benodigde keukenapparatuur.
  • Gratis Wi-Fi: Blijf verbonden met familie en vrienden, of plan een daguitjes online.
  • Parkeergelegenheid: Eigen parkeergelegenheid beschikbaar voor onze gasten.
  • Dichtbij skigebied: Op loopafstand van de skiliften en pistes.

Ontdek Winterberg

Winterberg biedt voor ieder wat wils. Geniet van het brede aanbod aan outdoor activiteiten, zoals skiën, snowboarden, wandelen en fietsen. Voor wie op zoek is naar ontspanning, biedt Winterberg ook wellnesscentra en gezellige restaurants waar je kunt genieten van lokale specialiteiten.

Beschikbaarheid en Boeken

Onze beschikbaarheidskalender is altijd up-to-date. Boek direct via de Micazu-website en verzeker je van een heerlijk verblijf in Winterberg!

  1. Selecteer de data – Kies de gewenste aankomst- en vertrekdatum.
  2. Voer de gegevens in – Vul de gegevens in voor een snelle reservering.
  3. Bevestig de boeking – Voltooi de betaling en ontvang een bevestiging direct in jouw inbox.

Klik op de knop hieronder om direct te boeken en begin het avontuur in Winterberg!

Boek Nu

Schuiven naar boven